• Meltem'in 17 Bölmeli Mutfağı

Kitap, Osmanlı Türkçesi ve Latince karşılaştırmalı bölümleri ile dikkat çekiyor.

Yıllardır televizyon kanallarında yemek programları sunan Meltem Açıkel, tecrübelerini bu kitapta topladı. Kitap 'Mutfak, ev temizliği, sağlık, kişisel bakım, görme engelliler mutfağına dair mutlu tarifler ve tasarruf paketi' gibi bölümlerden oluşuyor.

Her bölüm başında İkbal Gürpınar'ın yazmış olduğu sunuş yazılarıyla birlikte bölümlerde verilen mutlu tarif, mutlu öneri ve aklınızda bulunsun başlıkları, çalışmaya ayrı bir renk katıyor. Meltem'den Mutlu Tarifler kitabı, aynı zamanda bir sesli yemek kitabı olarak da okuyucuya hizmet veriyor. Bu sistem az gören ve hiç görmeyen engelli bireylerin de Meltem'den Mutlu Tarifler kitabından faydalanması için hazırlandı.


Kitap hakkında neler dediler?

Esat Özata: 'Aşçı Milli Takımı Direktörü' Yazmış olduğun bu güzel kitap, onu okuyan insanların hayatlarını şenlendirip kolaylaştıracaktır.

İkbal Gürpınar: 'TV Programcısı-Yazar' Bu kitap bir HAYAT KİTABI aslında... Hayatında bir kere bile "Yorgunum, mutsuzum!" kelimelerini kullanmamış bir bayanın HAYAT BİLGİSİ KİTABI!

Dr. Ümit Aktaş: 'Akupunktur Uzmanı, Fitoterapi (Bitkilerle Tedavi) Uzmanı' Tez canlı kişiliğinin yansıması olan pratik çözümlerİ, yaşamımızı kolaylaştırmak için basit formüller halinde sunuyorsun. Bu güzel kitabın, okuyan herkes için faydalı olmasını diliyorum.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Meltem'in 17 Bölmeli Mutfağı

  • Üretici: Rika Kitap
  • Yazar:Meltem AÇIKEL
  • Stok Durumu:Stokta var
  • 230,00TL
  • 149,00TL


Etiketler: Meltem'in 17 Bölmeli Mutfağı. Meltem Açıkel