ANTİTOX

Televizyon ekranlarında yıllardır doğal, ekonomik, sağlıklı ve pratik tarifleriyle hayatımızı kolaylaştıran Meltem AÇIKEL, yepyeni bir eserle daha izleyici ve okurlarıyla buluşuyor.

ANTITOX- Toksin Atarak Sağlıklı Zayıflatan Yemek ve Diyet Tarifleri isimli eserinde bulunan tarifler, toksin atımına yardımcı olan besin bileşimleri ve düşük kalorileriyle midenizi hafifletirken, sindirim sisteminizi de gülümsetecektir. Uzman bir sağlık ekibi tarafından farklı bir formatta hazırlanan eser; çorbalar, kahvaltılıklar, yemekler, salatalar, pastalar, tatlılar, içecekler, ANTITOX Sözlüğü ve ANTITOX Kütüphanesi bölümlerinden oluşmaktadır. Sağlıklı ve pratik tariflerle hazırlanan bu eseri çok seveceksiniz.


MELTEM'DEN MUTLU TARİFLER

Doğal, sağlıklı, ekonomik ve pratik tariflerden oluşan Meltem'den Mutlu Tarifler; İkbal Gürpınar, Dr. Ümit Aktaş ve Meral Biçer danışmanlığında; Esat Özata, Prof. Dr. İnci Erdem ve Lokman Ayva'nın katkıları ile hazırlandı.


Yıllardır televizyon kanallarında yemek programları sunan Meltem Açıkel, tecrübelerini bu kitapta topladı. Kitap "Mutfak, Ev Temizliği, Sağlık, Kişisel Bakım, Görme Engelliler Mutfağına Dair Mutlu Tarifler ve Tasarruf Paketi" gibi bölümlerden oluşuyor. Her bölüm başında İkbal Gürpınar'ın yazmış olduğu sunuş yazılarıyla birlikte bölümlerde verilen mutlu tarif, mutlu öneri ve aklınızda bulunsun başlıkları, çalışmaya ayrı bir renk katıyor.


Meltem'den Mutlu Tarifler kitabı, aynı zamanda bir sesli yemek kitabıdır. Bu sistem az gören ve hiç görmeyen engelli bireylerin de Meltem'den Mutlu Tarifler kitabından faydalanması için hazırlanmıştır.


Bu kitap bir HAYAT KİTABI aslında... Hayatında bir kere bile "Yorgunum, mutsuzum!" kelimelerini kullanmamış

bir bayanın HAYAT BİLGİSİ KİTABI!

İkbal Gürpınar- "TV Programcısı-Yazar"


Sevgili Meltem Açıkel, tez canlı kişiliğinin yansıması olan pratik çözümlerini, yaşamımızı kolaylaştırmak için basit formüller halinde sunuyor bize kitabında. Bu güzel kitabın, okuyan herkes için faydalı olmasını diliyorum. Dr. Ümit Aktaş- "Akupunktur Uzmanı, Fitoterapi (Bitkilerle Tedavi) Uzmanı"


Geleneksel kültürümüzün sağlığımıza, güzelliğimize ve genetik mirasımıza katkısı çok önemlidir. Bu muhteşem kitabının değeri paha biçilmez. Sevgili Meltem, emeklerine sağlık, binlerce teşekkürler.

Meral BİÇER- "Uzman Estetisyen"


Yıllardan beri televizyonda izlediğim yaptığı yemeklerle, verdiği mutfağa dair ipuçlarıyla ve sağlıklı yemek reçeteleriyle beni her zaman ekrana bağlayan Meltem ablacığım! Yazmış olduğun bu güzel kitap, onu okuyan insanların hayatlarını şenlendirip kolaylaştıracaktır. Esat ÖZATA- "Akademisyen Şef- Aşçı Milli Takımı Direktörü"


Mutlu tarifler, evinde her türlü işi pratik ve doğal yollarla çözmek isteyen kadınların, ellerinden hiç düşmeyecek bir başucu kitabı... İyi ki bu kitabı yazmışsın Meltem!

Prof. Dr. İnci ERDEM- "Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi"


Ne yalan söyleyeyim, bu kitap benim için bir ilk! Önceki kitaplar görme engellilerin okuyabileceği gibi değildi.

Eğer bir gün yaptığım yemeği yerseniz mutlu olacağınıza bahse girerim. Tek güvencem Meltem'in Mutlu Tarifleri!

Lokman AYVA- "Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı"


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Meltem'den Tarifler + Antitox (2 Kitap )

  • 405,00TL
  • 263,00TL


Etiketler: Meltem'den Tarifler + Antitox (2 Kitap ). Meltem Açıkel