• Namaz Sevgisi

Namazı Daha Çok Nasıl Sevebilir ve Sevdirebiliriz?


Her şey, her şey şu tek müjdede; Yoktur ölüm, Allah diyene! Canım kurban, başı secdede, İki büklüm, Allah diyene!

- Necip Fazıl Kısakürek


Kur'an-ı Kerim'de yüz yerde edâsı emredilen ve hesap gününde kulun ilk sorguya çekileceği ibâdet olduğu bildirilen namaz, şairin dizelerinde böyle yer bulmuş. Hesap gününde namazlarımız düzgün ise diğer amellerimiz kabûl ediliyor, değilse hiçbir amelimiz kabul edilmiyor. Bu nedenle namaz konusunu hakiki manada sevmek ve sevdirebilmek, iki dünya saadeti için büyük önem taşıyor. Yirmi bölümden oluşan bu eser, inşallah bizleri namazı sevme ve sevdirme hedeflerine ulaştıracaktır.


Kitap hakkında ne dediler?


Çok önemli sorumlulukları bulunan, çok özel bir kişi olduğumuz bilinci, öyküler eşliğinde sıkıcı olmayan bir üslûpla anlatılmış. Emeği geçenlere teşekkürler.

- Recep Bozdağ- Gazeteci Yazar


Engelli bireylerin unutulmadığı, namaz'ın birçok sırlarını anlatması açısından önemli bir çalışma. Gençlere, özellikle namaz kılmayı ve kıldırmayı kendisine dert edinenlere duyurulur.

-Hâlis Kuralay- Eğitimci Yazar


İnsan, Allah'ın (cc) verdiği nimetlere hayret ve muhabbetini ancak secdeyle ifade edebilir. Secdede insan olur, kul olur, eşref-i mahlûkat olur. Secde, insanın Allah'ıyla var olduğu andır ve namaz bütün bunların özetidir. Bu güzel hazzı, her daim hatırlatan her eser takdire ve okunmaya değerdir.

- Meryem Tortuk- Gazeteci Yazar

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Namaz Sevgisi

  • Üretici: Önemli Kitap
  • Yazar:Adem KILIÇ
  • Stok Durumu:STOKTA YOK
  • 19,00TL
  • 13,00TL


Etiketler: Namaz Sevgisi