• Hayatımızı Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküleri /1-2(Kutulu Set)

Bundan sonra söz; hadislerde ve onları zihnimize yakınlaştıracak olan ibret  dolu öykülerde…


Kâinatın yaratıcısı olan Allah, yaratmış olduğu muhteşem eserleri ve rahmetinin süslü meyveleriyle kendini bildiriyor ve tanıtıyor. Aynı zaman da sonsuz ikram ve ihsanıyla da bizlere olan muhabbetini gösteriyor. Bütün bunlara karşılık insan; Yaratıcısını iman ile tanıyıp, ibadet ile kendini O’na sevdirmezse, ne kadar büyük kayıpta olacağını, kâinatın yaratılışından beri bütün mukaddes kitaplar ve peygamberler haykırmaktadır.

 Gazeteci Yazar Recep Bozdağ’ın, Yaratıcımızı daha iyi tanımak ve kendimizi, O’na daha çok sevdirebilmek maksadıyla hazırlamış olduğu Hayatımızı Kolaylaştıran Hadisler ve Öyküler Dizisi’ nin ilk iki kitabının tek cilt halinde basilmiş hali  şu anda elinizde.

 Dizinin birinci kitabında; Allah’a Yakın Olmak- Arkadaşlık ve Birlikte Yaşamak konuları, ikinci kitap’ta ise; Huzurlu Aile- Çocuklarımız ve Helal Kazanç konulu hadisler ve öyküleri okurken kimi zaman sevinci, kimi zaman hüznü, kimi zaman da pişmanlığı okuyarak, insanın Yaratıcısını daha iyi tanımasına, sevmesine ve hayatını kolaylaştırmasına dair açılan pencereler bulacaksınız.

Kutulu Set
Kutulu Set 2 Kitap ve Kutulu set

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
   Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Hayatımızı Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküleri /1-2(Kutulu Set)

  • Üretici: Önemli Kitap
  • Yazar:Recep BOZDAĞ
  • Stok Durumu:Stokta var
  • 90,00TL
  • 70,00TL


Etiketler: Hayatımızı Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküleri /1-2, Recep Bozdağ