• Meltem'den Mutlu Tarifler (Ciltli)

Doğal, sağlıklı, ekonomik ve pratik tariflerden oluşan Meltem’den Mutlu Tarifler; İkbal Gürpınar, Dr. Ümit Aktaş ve Meral Biçer danışmanlığında;  Esat Özata, Prof. Dr. İnci Erdem ve Lokman Ayva’nın katkıları ile hazırlandı.Yıllardır televizyon kanallarında yemek programları sunan Meltem Açıkel, tecrübelerini bu kitapta topladı. Kitap “Mutfak, Ev Temizliği, Sağlık, Kişisel Bakım, Görme Engelliler Mutfağına Dair Mutlu Tarifler ve Tasarruf Paketi” gibi bölümlerden oluşuyor. Her bölüm başında İkbal Gürpınar’ın yazmış olduğu sunuş yazılarıyla birlikte bölümlerde verilen mutlu tarif, mutlu öneri ve aklınızda bulunsun başlıkları, çalışmaya ayrı bir renk katıyor.Meltem’den Mutlu Tarifler kitabı, aynı zamanda sesli bir yemek kitabıdır. Bu sistem az gören ve hiç görmeyen engelli bireylerin de Meltem’den Mutlu Tarifler kitabından faydalanması için hazırlanmıştır.

Kitap Hakkında Neler Dediler?

İkbal Gürpınar- “TV Programcısı-Yazar”

Bu kitap bir HAYAT KİTABI aslında… Hayatında bir kere bile “Yorgunum, mutsuzum!”kelimelerini kullanmamış bir bayanın HAYAT BİLGİSİ KİTABI!

Dr. Ümit Aktaş-  “Akupunktur Uzmanı, Fitoterapi (Bitkilerle Tedavi) Uzmanı”

Sevgili Meltem Açıkel, tez canlı kişiliğinin yansıması olan pratik çözümlerini, yaşamımızı kolaylaştırmak için basit formüller halinde sunuyor bize kitabında. Bu güzel kitabın, okuyan herkes için faydalı olmasını diliyorum.

Meral BİÇER- “Uzman Estetisyen”

Geleneksel kültürümüzün sağlığımıza, güzelliğimize ve genetik mirasımıza katkısı çok önemlidir. Bu muhteşem kitabının değeri paha biçilmez. Sevgili Meltem, emeklerine sağlık, binlerce teşekkürler.

Esat ÖZATA- “Akademisyen Şef- Aşçı Milli Takımı Direktörü”

Yıllardan beri televizyonda izlediğim yaptığı yemeklerle, verdiği mutfağa dair ipuçlarıyla ve sağlıklı yemek reçeteleriyle beni her zaman ekrana bağlayan Meltem ablacığım! Yazmış olduğun bu güzel kitap, onu okuyan insanların hayatlarını şenlendirip kolaylaştıracaktır.

Prof. Dr. İnci ERDEM- “Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi”

Mutlu tarifler, evinde her türlü işi pratik ve doğal yollarla çözmek isteyen kadınların, ellerinden hiç düşmeyecek bir başucu kitabı… İyi ki bu kitabı yazmışsın Meltem! bencemakul.net

Ciltli
Ciltli Kitap Ciltli Kitap

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Meltem'den Mutlu Tarifler (Ciltli)

  • 65,00TL
  • 42,00TL


Etiketler: Meltem'den Mutlu Tarifler, Meltem Açıkel